"Chci pracovat s ženami, které mají co říct. Které si v životě vyšlapaly cestu podobně, jako já. Které jsou opravdovou inspirací,  ať už ve svém životě dělají cokoliv, co je naplňuje." J.

Jmenuju se Trang, vyslovuje se to Čan, jako kdybyste chtěli říct Jackie Chan. V ČR žiju už přes 25 let a posledních 10 let píšu blog o Vietnamcích a Češích, který se jmenuje Asiatka.
S přibývajícími lety, praxí a přemýšlení jsem si uvědomila, jak mě totiž naplňuje propojování. Proto blog o střetu kultur, i proto možná dělám kreativní marketing v IT.

Inspirují mě moudří a laskaví lidé, kterých jsem potkala v životě spoustu a přála bych to všem. Přála bych nám, abychom si vybírali dobré vlny, ale uměli s pokorou přijmout i nepříjemná období. Ať je vše v rovnováze.

Snažím se ale obvykle žít s lehkostí, byť nohama na zemi, nebrat se vážně, pak je to totiž velká tíha. Spíš se nechávám unášet proudem, občas si plavu tempíčka, kraul mi moc nejde, o motýla se nesnažím, občas se potopím a loknu si vody, ale proti proudu mě spíš plavat neuvidíte.

Mám v hlavě hodně citátů, které mi v životě pomohly. Pro každou fázi něco, ale provází mě:

“Nebrat si nic osobně” a tatínkův oblíbený “Netlač řeku, teče sama.”

Podle mě je důležité nad sebou stále přemýšlet, vést se sebou dialog a uvědomovat si dopady svého chování. Věřím, že to člověku pomůže žít šťastný život jak se sebou, tak s lidmi okolo nás.

KOUPIT NYNÍ

PRODUKTY Z EDITORIALU